Salihli’de 02-05-1992 tarihinde hizmete giren ve çok ortaklı olarak kurulup, aktif faaliyetini kesintisiz sürdürebilen nadir işletmelerden birisi olan ÖZEL SALİHLİ HASTANESİ, bugünlere halkımızın güven ve desteği ile ulaşmış bulunmaktadır. 

“GÜVENİLİR OLMAK”

Değişmeyen ve Değişmeyecek ilkemizdir. 

Salihli ve bölge halkının sağlık hizmetindeki ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, hastalarımıza güvenli, nitelikli, kaliteli ve kesintisiz sağlık hizmeti sunabilmek adına bu misyonunu kuruluşundan beri sürdürmektedir. 

Manisa Vilayeti ve ilçelerinin ilk özel hastanesi olma özelliğini taşıyan ÖZEL SALİHLİ HASTANESİ ilkelerinden ödün vermeden hizmetini sürdürmektedir. 

“İNSANA DEĞER VERMEK”

“HASTAYA ÖNEM VERMEK”

“GÜVENİLİR OLMAK”

Temel prensiplerimiz olmuştur. 

Bu ilkemizi hem toplumumuza hem de sorumlu bulunduğumuz ilgili kurumlara karşı yerine getirmek adına elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. 

Bugün; Doktoru, hemşiresi, sağlık personeli ve diğer idari personeliyle 200’ ye yakın çalışanı Hastalarımıza, Etik değerlere bağlı, en doğru ve kaliteli hizmeti sunabilmek adına yüksünmeden şevkle çalışmaktadır. 

Değişim ve gelişim bireylerde ve kurumlarda olduğu gibi HASTANEMİZDE de yaşanmaktadır. 

Kendimizi geliştirmek, hizmet kalitemizi artırmak, gelişen şartlara bağlı hızlı hareket, Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gerekli yatırımları yapmak önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu bağlamda Ek binamız ve yenilenen donanımımızla 4000 m 2 kapalı alanlı bir hastane konumundayız. 

Hastalarımızı; sıcak bir ortamda hizmet sunarken amatör heyecanı ve profesyonel bilinci birlikte hissederek çalışmaktayız. 

Dün bu hastanede doğanlar bugün 25 yaşında; Onlar geleceğimizin güveni olan gençler. 

26 yıl boyunca Hastanemiz ve Hekimlerimiz olarak; İnsanları istediği doktora ulaşarak tedavi olabilme fırsatını sağlamak, binlerce ameliyat ve binlerce şifa bulmuş insanların sağlıklı yaşam sürdüklerini görmek bizlerin en büyük kazancı. Yarattığımız istihdam ve katma değerle toplumsal sorumluluğumuzu sonuna kadar sürdüreceğiz. 

Sağlıkta yaşanan hızlı değişim ve önemli yapılanmaları yakından takip etmekteyiz. Bu bağlamda; 

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK (Emekli Sandığı, S.S.K, Bağ-Kur ) Resmi Kurumlar, Özel Sigortalar, Banka çalışanları ve özel kurumlar ile sözleşmeleri vardır. 

Hastalarımıza en uygun sağlık hizmeti sunabilmeyi toplumsal ve insani bir görev olarak algılamaktadır. 

X